HAKKIMIZDA

İstanbul genelinde tüm tadilat, dekorasyon ve mimari projelerinize çözüm üretiyoruz.

19 yılı aşan tecrübemiz ve tam donanımlı profesyonel ekibimiz ile evinizin veya ofisiniz tüm tadilat, bakım, onarım işlemlerini ustalıkla yapıyoruz.

Alanında uzman ustalarımız ile boya badana, seramik döşeme, parke döşeme, zemin döşemeleri, elektrik işleri, sıhhi tesisat, su tesisatı işleri, asma tavan, çıtalama, mutfak dekorasyonu, mutfak dolapları, tüm marangoz işleri, alçı dekorasyonu, alçı niş uygulamaları, alçıpan bölme duvar ve bunun gibi tüm tadilat dekorasyon işlerinize çözüm üretiyoruz.

Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun mimarlarımız ve iç mimarlarımız ile dilediğiniz projeler için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her zaman en uygun fiyat politikamız ile cebinizin dostu olmaya devam ediyoruz.

Tek bir noktadan tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Tadilat, dekorasyon ve mimari projeler ile ilgi aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olan tüm detaylara yardımcı oluyoruz. Bize ulaşmanız halinde kısa süre içinde size geri dönüş sağlayarak ortak bir gün belirleyip tanışma ve keşif işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Doğru Çözümler

Probleminiz veya projeniz ile alakalı doğru çözümler üretiyoruz.

Alanında Uzman

Alanında uzman ustalarımız ve mimarlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Tüm İhtiyaçlara

Tüm ihtiyaçlarınız için doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz.